UJK – ochrona danych osobowych

23-05-2018

Cykl szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa teleinformatycznego

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającymi się zmianami w przepisach prawa ze szczególnym uwzględnieniem przepisów RODO – rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – informujemy, że kończy się cykl szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Planowane są jeszcze trzy szkolenia w następujących terminach:

• 28 maja oraz 4 czerwca 2018 roku w auli B2 w budynku G Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego przy ulicy Świętokrzyskiej 15 o godz. 12:30 – szkolenia dla pracowników:
    administracji centralnej, jednostek międzywydziałowych, ogólnouczelnianych oraz pozostałych pracowników, którzy nie uczestniczyli w dotychczas zorganizowanych szkoleniach;
  • 14 czerwca 2018 roku w auli 014 w budynku CPiB przy ulicy Świętokrzyskiej 21 o godz. 13:00 – dla pracowników Wydziału Prawa, Administracji i Zarządzania.

Szkolenia poprowadzą:

• Michał Marciniak – administrator bezpieczeństwa informacji UJK
  • Mateusz Bobkiewicz – kierownik Sekcji Aplikacji i Wsparcia Informatycznego UJK
  • Marcin Borej – specjalista ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego UJK

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.